Hakkımızda

Hakkımızda

Kirpi Yazılım Kimdir?

Genç ve yetenekli girişimciler ile kurulan Kirpi Yazılım %100 yerli sermaye ile faaliyet göstermektedir. Zengin ve benzersiz işlevsellikte ki yüksek teknoloji çözümleri ile Kirpi Yazılım kısa sürede güvenilir, konusunda uzman ve lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

BT sektöründeki müşteri ve çalışanlarıyla yüksek standartlarda ürün ve hizmetler üretmeyi hedefleyen Kirpi Yazılım sunmuş olduğu ERP çözümleri ile başta İnşaat ve Maden olmak üzere birçok sektörün gelişmesinde de önemli katkılar sağlamaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini iyi analiz ederek, kaliteli çözümler üreten, özel ihtiyaçlara yönelik anahtar teslim projelerimiz ile en iyi çözümü en iyi fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Kirpi Yazılım Yenilikçiliğe oldukça önem vermektedir. Geliştirdiği uygulama ve projelerde Dünya standartlarında çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Güven ve Dürüstlük prensibiyle yola çıkan firmamız satış öncesi ve satış sonrası hizmette sürekli müşterilerinin yanındadır.